Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футляр для ювелірних виробів у вигляді скриньки (сумочки) з м'якою подушкою всередині футляра
- Матеріал:флок
- Розмір 51x37x44
- Схема внутрішньої частини футляру

- Доступний колір:блакитний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аметист |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Футляри |
| Матеріал | Оксамит |
| Призначення | Кільця |
| Колір | Блакитний |
| Тематика малюнка/форми | День народження, Подорожі |
| Ширина | 37 мм |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Вага | 10 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 138 ₴







