На іконі зображена чаша, яка є неодмінним атрибутом Таїнства Причастя та споведі
Продукція Valenti&Co — це ексклюзивні вироби для інтер'єру в класичному та в сучасному стилі. Продукція компанії виділяється сучасним дизайном і бездоганною якістю. Усі процеси після завершення продукції виробляються вручну професійною командою найкращих майстрів Італії. Усі вироби упаковані у фірмове подарункове паковання з логотипом Valenti&Co.
Фоторамка Виробництво (Італія,Valenti). Виріб покритий шаром срібла 999,9, завтовшки 0,4 мікрона, нанесений методом гальванопластики, задня частина лаковане дерево розмір 24 см на 18,5 см: розмір фото Розмір фото 12х17 см. Найвища якість і задоволення від подарунка!
, Фоторамка стане прекрасним і незабутнім подарунком до свята Першого Причастя
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Valenti & Co. |
| Країна виробник | Італія |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Білий |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Ширина зображення | 90 см |
| Висота зображення | 130 см |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 18 см |
| Висота рамки | 24 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 12 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 17 см |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 2 612 ₴


